Kontakt oss


Adresse:

Damfaret 25,

0671 Oslo

Telefon:
22 26 20 00

Epost:
dag@adrelektro.no

Våre ansatte

ADR Elektro består av dyktige medarbeidere. Vi setter kompetanse og kvalitet svært høyt, slik at du skal få et solid utført arbeid til avtalt tid.

Dag Nåmo Rønning

Installatør
Mob: 905 85 368
dag@adrelektro.no

Jørgen Arnesen

Medeier/ montør
Mob: 994 75 700
jorgen@adrelektro.no

Petter Due

Medeier/ montør
Mob: 994 14 040
petter@adrelektro.no

Thomas Bergstrøm

Montør/ smarthus
Mob: 94 158 479
thomas@adrelektro.no

Ruben Sandanbråten

Montør
Mob: 484 09 706
ruben@adrelektro.no

Kasper Nåmo Rønning

Lærling
Mob: 414 37 117
kasper@adrelektro.no

Martin Stenudd

Montør
Mob: 930 80 564
martin@adrelektro.no

Frida Nåmo Rønning

Sekretær/ regnskap
Mob: 941 79 566
frida@adrelektro.no

Ledig stilling

Vi er alltid på utkikk etter dyktige montører og lærlinger.

Ta kontakt med oss om du ønsker å jobbe i ADR Elektro!